Sygnalizacja świetlna

Budowa, modernizacja, remonty

Zajmujemy się kompleksową budową ulicznych sygnalizacji świetlnych,  przebudowami, modernizacjami oraz naprawami . W okresie swojej działalności unowocześniliśmy szereg sygnalizacji świetlnych wyposażając je w  najwyższej jakości systemy sterownicze oraz źródła  typu LED. Posiadamy wiedzę i profesjonalne doświadczenie w prowadzeniu prac instalacyjnych i budowlanych związanych z budową drogowych sygnalizacji świetlnych.
Już w roku 2007 r. zmodernizowaliśmy pierwszą sygnalizację świetlną.


W ostatnim okresie na terenie całego kraju oddaliśmy do użytkowania wiele nowoczesnych
obiektów drogowej sygnalizacji świetlnej, dostosowanych do potrzeb poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Od wielu lat stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania, produkty najwyższej jakości istniejące na rynku.
Oprócz bezpośredniego kontaktu z inwestorami możemy poszczycić się współpracą z największymi wykonawcami branży drogowej w kraju.


Nasze realizacje cechuje wysoka jakość, solidność wykonania, o czym świadczą pozytywne opinie naszych Zleceniodawców.


Do dnia dzisiejszego wykonaliśmy wiele modernizacji, przebudów oraz budów drogowych sygnalizacji świetlnych na terenie całego kraju, między innymi w miastach:. Olsztyn, Elbląg,  Toruń, Wałbrzych, Bełchatów,Płock,Gdynia i w wielu pozostałych.

Konserwacja, utrzymanie


Świadczymy również serwis w zakresie utrzymania technicznego sygnalizacji i napraw wszystkich urządzeń w ramach umów konserwacyjnych zarówno na drogach powiatowych, wojewódzkich, jak i krajowych.
Dokładamy wszelkich starań, aby podjęta przez nas praca spełniała oczekiwania klienta.


Obecnie w ramach robót konserwacji i utrzymania na terenie województwa warmińsko-mazurskiego obsługujemy ok 150 sygnalizacji świetlnych, a także aktywne znaki D-6 oraz oznakowanie pionowe.